Podręczniki szkolne

Rok szkolny 2017/2018 - to darmowe podręczniki i ćwiczenia dla wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Uczniowie klas 1-7 szkoły podstawowej będą korzystać z podręczników udostępnionych przez szkołę w ramach dotacji celowej na zakup podręczników (Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 lipca 2014 r. w sprawie udzielania dotacji celowej na wyposażenie szkół w podręczniki, materiały edukacyjne i materiały ćwiczeniowe (Dz. U. poz. 902).

Należy zakupić tylko podręczniki do nauki religii!!!

klasa 1 - "Żyjemy w Bożym świecie" - K. Mielnicki, E. Kondrak - Wyd. Jedność

klasa 2 - "Idziemy do Jezusa" - J. Czerkawski, E. Kondrak - Wyd. Jedność

klasa 3 - "Jezus jest z nami"- J. Czerkawski, E. Kondrak - Wyd. Jedność

klasa 4 - "Miejsca pełne bogactw " + ćwiczenia - K. Mielnicki, E. Kanarek, B. Nosek - Wyd. Jedność