Zebrania i dni otwarte

1.

24.05.2017 r.

Zebranie z Rodzicami uczniów  kl. I - VI

Przekazanie przez n-la wychowawcę  informacji o  przewidywanych rocznych ocenach klasyfikacyjnych. Poinformowanie przez n-la wychowawcę o zagrożeniu roczną niedostateczną oceną klasyfikacyjną z zajęć  edukacyjnych i roczną nieodpowiednią/naganną oceną klasyfikacyjną zachowania - zapoznanie Rodziców/prawnych opiekunów/ z planem  działań umożliwiających poprawę oceny

2.

do 12.06.2017r.

Ustalenie rocznych ocen klasyfikacyjnych.

3.

14.06.2017r.

Zebranie Rady Pedagogicznej - klasyfikacja roczna.

4. 21.06.2017 Zebranie Rady pedagogicznej podsumowujacej

"OTWARTA ŚRODA"

Szanowni Rodzice!

W każdą pierwszą środę miesiąca w godzinach od 17.00 do 18.00 wszyscy Nauczyciele naszej szkoły będą pełnić dyżur w ramach "Otwartej środy". Zapraszamy wszystkich Rodziców, którzy chcą porozmawiać z nauczycielami, otrzymać wiadomości na temat postępów w nauce i zachowaniu swoich dzieci lub uzyskać odpowiedź na najbardziej frapujące pytania.
Tak jak i w zeszłym roku szkolnym, tak i teraz CZEKAMY NA PAŃSTWA w pokoju nauczycielskim.
Tego dnia oczywiście będzie także pełnić dyżur Dyrekcja Szkoły, która czeka na Państwa uwagi, sugestie i propozycje.