Aktualna klasyfikacja

Nagłówek

KLASYFIKACJA NA NAJLEPSZEGO
SPORTOWCA SZKOŁY 2018/2019


 



 

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2019

 

1. Julia Koc – 26 pkt.

Martyna Pędzik – 22 pkt.

Rzesiowski Wojciech- 22 pkt.

Garbacz Tomasz- 20 pkt.

Kwiatkowska Dominika – 19 pkt.

Arczyński Kacper- 19 pkt.

ZUzanna Rowińska - 18pkt.

Wiktoria Woźniak - 17pkt.

Nowak Nikola – 16pkt

Maja Chmara - 16pkt.

Julia Pawińska – 16 pkt

Sobek Antoni- 16 pkt.

Chiczewski Filip- 15 pkt.

Paulina Kucharczyk – 14 pkt.

Martyn Marcel- 14 pkt.

Weronika Bas – 13pkt.

Wiśniewski Hubert - 13pkt.

Wiśniewski Jakub - 13pkt.

Maciej Bas - 13pkt.

Świniarski Dawid- 12 pkt.

Julia Wyszyńska - 12pkt.

Olszewska Anna – 12pkt.

Hanna Kos - 11pkt.

Kacper Frymarkiewicz - 11pkt.

Berczyński Tomasz- 11 pkt.

Zima Jan- 11 pkt.

Szmit Maciej- 10 pkt.

Gabrysia Gnitecka – 10 pkt.

Kacper Kapczyński - 10pkt.

Szymon Koziński - 10pkt.

Kośmider Patryk - 9pkt.

Maja Nocoń - 9pkt.

Maciejewski Maciej - 9pkt.

Ober Patryk- 9 pkt.

Marko Deuroo - 8pkt.

Filip Firmanty - 8pkt.

Szymon Rybaczuk - 8pkt.

Maksymilian Podgórski - 8pkt.

Hanna Kowalczuk - 8pkt.

MIchalina Matysik - 8pkt.

Oliwia Ślusarska - 8pkt.

Aleksandra Maluga - 8pkt.

Trawicki Jakub- 8 pkt.

Żyngiel Dawid- 8 pkt.

Adamczyk Adam- 8pkt.

Łapa Zuzanna – 7 pkt.

Serek Weronika – 7 pkt.

Dominika Gajda – 7 pkt.

Maria Leśniak – 7 pkt.

Ochota Aleksander- 6 pkt.

OLiwia Kumor - 5pkt.

Anna Sobczyk - 5pkt.

Hanna Subocz - 5pkt

Hanna Flotyńska - 5pkt

Nikola Borkowska - 5pkt.

Wołoszczuk Mikołaj- 5 pkt.

Danielewski Oliwier - 5pkt.

Kajetan Rylski - 5pkt.

Marek Kowalski - 5pkt.

Igor Misztela - 5pkt.

Iga SZydłowska - 4pkt.

Alicja Wisińska - 4pkt.

Joanna Mędyk - 4pkt.

Gabriela Cieślak - 4pkt.

Nikola Futkowska - 4pkt.

Zółkowska Aleksandra -4 pkt.

Julia Dobersztyn - 4pkt.

Magdalena Olas - 4pkt.

Łucja Kulaźińska - 4pkt.

Agata Musiał - 4pkt.

Nikola Wiśniewska - 4pkt.

Nadia Ślusarska - 4pkt.

Marcelina Kazimierczak - 4pkt.

Szmulik Dominik- 4 pkt.

Franciszek Smółka - 4pkt

Kazimierczak Marcelina – 3pkt

Piętka Maja – 3 pkt.

Subocz Hanna – 3 pkt.

Szuster Kamila -3 pkt.

Maciej Stasiak - 3pkt.

Amelia Grzelak – 2 pkt.

Oniszczuk Patryk- 2 pkt.

Śpiewak Jakub - 2pkt.

Sak Marek- 2 pkt.

Maluga Ernest- 2 pkt.

Stachowiak Daniel- 2 pkt.

Zielski Samuel- 2 pkt.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa nr 6 w Stargardzie
    Ul. Armii Krajowej 1
    73-110 Stargard
  • 91 576-07-68 (ul. A. Krajowej 1)
    91 819-00-61 (ul. Twardowskiego 2)
    e-mail: poczta@sp6stargard.net

Galeria zdjęć