• Dzień rodziny 2a

• W piątek 03.06.2022 klasa 2a świętowała Dzień Rodziny. W stargardzkim parku Panorama dzieci zaprezentowały program artystyczny, zagrały koncert na dzwonkach, wspólnie z rodzicami brały udział w wyścigach rzędów oraz bawiły się chustą animacyjną. Rodzice zadbali o organizację imprezy: przygotowali ognisko i piknikowy poczęstunek. Wspólnie spędzone chwile z pewnością na długi czas zapadną w naszej pamięci.

Wychowawczyni: Agnieszka Szymańska

Na zdjęciach uczniowie klasy 2a oraz ich rodziny.

• Klasowy Dzień Dziecka 2a

• 01.06.2022 w trakcie zajęć edukacyjnych klasa 2a celebrowała Dzień Dziecka. Uczniowie prezentowali swoje talenty: karate, gra na instrumencie muzycznym, modelarstwo, układanie kostki Rubika, malarstwo, kręcenie nożnym hula hop, siatkarstwo, akrobatyka oraz numizmatyka. Dzieci zorganizowały i przeprowadziły również klasowy turniej gier planszowych. Na koniec uczniowie otrzymali słodki prezent. Radości i uśmiechów nie było końca.

Na zdjęciach uczniowie klasy 2a SP6.

Wychowawczyni: Agnieszka Szymańska

• Przedszkole- przerwa urlopowa

• Rodzice, którzy nie będą mogli zapewnić opieki swoim dzieciom w czasie trwania przerwy urlopowej naszego przedszkola tj. od 25.07.2022 r. do 31.08.2022 r. mogą złożyć osobiście w formie papierowej  wniosek do przedszkola pełniącego w tym czasie dyżur (wykaz wywieszony na tablicy w holu budynku przy ul. Twardowskiego 2). Decyduje kolejność zapisu oraz potwierdzenie świadczenia pracy w wymienionym czasie.

Nasza placówka dysponuje nw. wolnymi miejscami w terminie 27.06.2022 r. – 22.07.2022 r.  dla dzieci z pozostałych przedszkoli miejskich

Dla dzieci z rocznika 2016 jest 10 miejsc w okresie od 27.06-22.07.2022 r.

Wniosek - zgłoszenie dziecka do przedszkola w czasie wakacji – do pobrania (PRZEDSZKOLE_ZASTEPCZE_NA_OKRES_WAKACJI_-_druk.docx)
            na stronie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Stargardzie.

• Projekt- "Lekturki spod chmurki"

• Miło nam zakomunikować, że uczniowie klasy III a  zakończyli realizację III Edycji – Poznajemy zawody. Czytam z klasą. „Lekturki spod chmurki.” Podróżując wirtualnie uczniowie odwiedzili Miasto Zawodów szukali informacji o zawodzie związanym z lekturą.

Uzupełnili kartę pracy rysując najistotniejsze informacje na temat tej profesji.. Następnie rozmawialiśmy  na temat  "Łamiemy stereotypy zawodowe" wykonaliśmy pracę plastyczną , dzieci narysowały przedstawicieli zawodów płci odmiennej, niż standardowo przyjęte.

Na zdjęciach są uczniowie klasy III a biorący udział  w projekcie.