• Nagłówek

        •  Nauczyciele naszej szkoły to doskonali pedagodzy i wychowawcy. Stanowią wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną. Posiadają kwalifikacje do nauczania poszczególnych przedmiotów, a jednocześnie bezustannie doskonalą własne umiejętności.

           

          Przedszkole

           

          1. Grupa I- Ewa Preyzner, Róża Witczak
          2. Grupa II- Józefa Szczęsna Joanna Kalinowska
          3. Grupa III-  Ewa Wierzbowicz, Justyna Żółtaszek
          4. Grupa IV-  Aneta Chrobocińska, Jagoda Marszalenko
          5. Grupa V- Karolina Popielarczyk, Małgorzata Szwed

           

           

          ZERÓWKI

          1. 0a - Beata Maldzis 
          2. 0b -  Marta Woźniak
          3. 0c -  Marta Ziemak
          4. 0d – Agata Kaczmarek

           

           

          NAUCZYCIELE 1-8

          Adamski Arkadiusz - matematyka
          Andrzejewski Michał - wychowanie fizyczne i EDB

          Bajurak Ewa - j.angielski 

          Duklas Patrycja- edukacja wczesnoszkolna

          Dąbrowska Joanna- edukacja wczesnoszkolna

          Janowicz Magdalena - matematyka

          Jaruzel Ewa - Wychowanie fizyczne i j.ang.

          Jasińska Maryla - fizyka

          Kamińska Marta- edukacja wczesnoszkolna 

          Karpicka Iwona - Przyroda i edukacja wczesnoszkolna

          Kawczyńska Daria - Edukacja wczesnoszkolna
          Królikowska Anna Religia 
          Kocoń Danuta - Matematyka

          Komarowska Dominika - j. niemiecki

          Kopera Alina - muzyka

          Kurbiel Aleksandra- edukacja wczesnoszkolna
          Krzywniak Beata- Edukacja wczesnoszkolna
          Kuchta Katarzyna- Język polski

          Lipkiewicz Paulina- edukacja wczesnoszkolna

          Drozd Anna - j. angielski

          Mikołajczyk Beata- Bibliotekarz

          Olczak Agnieszka - chemia
          Osak-Fidelus Małgorzata Technika, informatyka

          Parada Agnieszka-  edukacja wczesnoszkolna

          Pasieka- Garstecka Krzysztofa- edukacja wczesnoszkolna
          Piotrowska Joanna j.polski

          Rozdeba Paweł  -w-f

          Różycka Monika - geografia 

          Rynkiewicz Barbara - j. polski, WOS

          Rzepecka Magda - matematyka

          Samson Beata - religia

          Stankiewicz Aleksandra - j. polski

          Storta Anna - biologia, geografia

          Sucharska Anna - j. angielski

          Szymanowski Marek - historia

          Szymańska Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna

          Szymczyk Mariola - j. angielski

          Trybura Urszula - plastyka
          Wieteska-Zygoń Żaneta - Edukacja wczesnoszkolna

          Witkowska Agata- edukacja wczesnoszkolna

          Wojcińska Mariola- edukacja wczesnoszkolna

          Wysocka Izabela - logopedia

           

           

           

           

    • Kontakty

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa nr 6 w Stargardzie
      • poczta@sp6stargard.net
      • gosiak.76@wp.pl
      • 91 576-07-68 (ul. A. Krajowej 1) e-mail: poczta@sp6stargard.net 91 819-00-61 (ul. Twardowskiego 2) e-mail: filia@sp6stargard.net
      • Ul. Armii Krajowej 1 73-110 Stargard Poland
      • Grzegorz Grenda Kontakt e-mail: iodgrzegorzgrenda@gmail.com
  • Nasze media społecznościowe