• Konkurs Piosenki Przedszkolnej

• 25 stycznia 2023 r. w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Piosenki Przedszkolnej, który skierowany był do wszystkich dzieci z oddziałów zerowych.

Głównym celem tego wydarzenia było upowszechnianie śpiewu, prezentacja uzdolnień wokalnych dzieci, kształtowanie wrażliwości artystycznej i kulturalnej.

Jury doceniło talent i uzdolnienia wokalno- sceniczne wszystkich uczestników. Dzieci otrzymały zasłużone brawa, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Na zdjęciach znajdują się uczestnicy konkursu z grup 0.

M. Pomocka, J. Marszalenko

• Konkurs literacki w SP7

• Dnia 18.01.2023r. w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się konkurs literacki dotyczący twórczości Astrid Lindgren. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3b: Oliwia Kiziuk i Szymon Szaro. Uczniowie otrzymali wyróżnienie za udział w konkursie👏👏 😍

Tego samego dnia odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Pippi na wyspie Pacyfiku". Uczennica klasy 3d- Julia Orzechowska zajęła 2 miejsce 👏👏😍

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w innych konkursach ☺️☘️

• STARGARD TAJEMNICZY – zapraszamy na rajd!

• Szkolne Koło Turystyczno-Krajoznawcze zaprasza wszystkich chętnych do udziału w rajdzie organizowanym we współpracy z PTTK w Stargardzie.

W lutym będzie okazja dowiedzieć się „Jak to w Stargardzie z pożarami bywało”. Do zobaczenia na szlaku 🙂

Aneta Makowska i Agnieszka Szymańska

• Zajęcia w przedszkolu

• Dnia 18.01.2023 w ramach zajęć z preorientacji zawodowej w najstarszej grupie przedszkolnej odbyły się zajęcia pt.” Akcesoria zawodowe”. Dzieci dowiedziały  się  jakimi przedmiotami i atrybutami posługują się przedstawiciele różnych zawodów przy wykonywaniu swojej pracy. A następnie wykonały zdanie, które polegało na dopasowaniu przedmiotów pasujących do zawodów przedstawionych na obrazkach.

• Rajd nocny

• ZAPRASZAMY na Rajd Nocny

W tym miesiącu będziemy maszerować nocą!!! Do zobaczenia na szlaku :)

Aneta Makowska i Agnieszka Szymańska

• Zajęcia z orientacji zawodowej w klasie 1c

• Dnia 03.01.2023 w ramach zajęć z orientacji zawodowej w klasie I c odbyły się zajęcia pt. „Akcesoria zawodowe”. Uczniowie w formie zabawy dowiedzieli  się jakimi przedmiotami i atrybutami posługują się przedstawiciele różnych zawodów przy wykonywaniu swojej pracy. A następnie ułożyli puzzle z pociętych kawałków papieru.