• RAJD NOCNY

• 12 stycznia 2024 r. uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami i opiekunami wzięli udział w rajdzie nocnym organizowanym przez PTTK w Stargardzie. Trasa pieszej wędrówki liczyła około 10 km: Stargard Brama Wałowa – szlak czerwony im. hetmana Stefana Czarnieckiego – ul. gen Wł. Andersa – droga nad Krąpielą – Strachocin – Szkolna Ostoja Przyrody – ul. Bydgoska - Stargard. Na końcu drogi uczestnicy mogli zjeść kiełbaskę i skosztować ciasta. Rajd okazał się niesamowitą przygodą, która w aktywny sposób rozpoczęła ferie zimowe 2024 

Uprawianie turystyki pieszej to rewelacyjny sposób na aktywne spędzanie czasu wolnego. Szkolne Koło Turystyczno – Krajoznawcze zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły wraz z rodzicami i opiekunami do udziału w rajdach. Do zobaczenia na szlaku.

Agnieszka Zielińska, Aneta Makowska i Małgorzata Szwed

• Zajęcia z orientacji zawodowej w klasie 1d

• Dnia 08.01.2024r w ramach zajęć z orientacji zawodowej w klasie I d odbyły się zajęcia pt. „Akcesoria zawodowe”.. Zadaniem uczniów było losowanie i nazwanie jak największej liczby zawodów, które korzystają z tego przedmiotu w swojej codziennej pracy. Uczniowie losowali przedmioty do momentu, aż worek stał się pusty. Uczniowie dowiedzieli się jakimi atrybutami posługują się przedstawiciele różnych zawodów przy wykonywaniu swojej pracy. A następnie ułożyli puzzle z pociętych kawałków papieru.

• RAJD NOCNY

• Szkolne Koło Turystyczno-Krajoznawcze zaprasza wszystkich chętnych do udziału w rajdzie organizowanym we współpracy z PTTK w Stargardzie.

W styczniu będziemy maszerować nocą!!! Do zobaczenia na szlaku 🙂

Aneta Makowska, Małgorzata Szwed i Agnieszka Zielińska

• Jasełka Bożonarodzeniowe

• Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów - jednym z nich są Jasełka.

W piątek 22 grudnia w naszej szkole odbyło się przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy II b i II c. Mali aktorzy wprowadzili wszystkich w magiczny nastrój zbliżających się Świąt. Ta piękna tradycja połączyła całą społeczność szkolną i wszyscy z wielkim zaangażowaniem śpiewali kolędy.

Patrycja Duklas

Mariola Wojcińska