• Nagłówek

        • KLASYFIKACJA NA NAJLEPSZEGO
          SPORTOWCA SZKOŁY 2018/2019


           



           

          Ostatnia aktualizacja: 13.06.2019

           

          1. Julia Koc – 26 pkt.

          Martyna Pędzik – 22 pkt.

          Rzesiowski Wojciech- 22 pkt.

          Garbacz Tomasz- 20 pkt.

          Kwiatkowska Dominika – 19 pkt.

          Arczyński Kacper- 19 pkt.

          ZUzanna Rowińska - 18pkt.

          Wiktoria Woźniak - 17pkt.

          Nowak Nikola – 16pkt

          Maja Chmara - 16pkt.

          Julia Pawińska – 16 pkt

          Sobek Antoni- 16 pkt.

          Chiczewski Filip- 15 pkt.

          Paulina Kucharczyk – 14 pkt.

          Martyn Marcel- 14 pkt.

          Weronika Bas – 13pkt.

          Wiśniewski Hubert - 13pkt.

          Wiśniewski Jakub - 13pkt.

          Maciej Bas - 13pkt.

          Świniarski Dawid- 12 pkt.

          Julia Wyszyńska - 12pkt.

          Olszewska Anna – 12pkt.

          Hanna Kos - 11pkt.

          Kacper Frymarkiewicz - 11pkt.

          Berczyński Tomasz- 11 pkt.

          Zima Jan- 11 pkt.

          Szmit Maciej- 10 pkt.

          Gabrysia Gnitecka – 10 pkt.

          Kacper Kapczyński - 10pkt.

          Szymon Koziński - 10pkt.

          Kośmider Patryk - 9pkt.

          Maja Nocoń - 9pkt.

          Maciejewski Maciej - 9pkt.

          Ober Patryk- 9 pkt.

          Marko Deuroo - 8pkt.

          Filip Firmanty - 8pkt.

          Szymon Rybaczuk - 8pkt.

          Maksymilian Podgórski - 8pkt.

          Hanna Kowalczuk - 8pkt.

          MIchalina Matysik - 8pkt.

          Oliwia Ślusarska - 8pkt.

          Aleksandra Maluga - 8pkt.

          Trawicki Jakub- 8 pkt.

          Żyngiel Dawid- 8 pkt.

          Adamczyk Adam- 8pkt.

          Łapa Zuzanna – 7 pkt.

          Serek Weronika – 7 pkt.

          Dominika Gajda – 7 pkt.

          Maria Leśniak – 7 pkt.

          Ochota Aleksander- 6 pkt.

          OLiwia Kumor - 5pkt.

          Anna Sobczyk - 5pkt.

          Hanna Subocz - 5pkt

          Hanna Flotyńska - 5pkt

          Nikola Borkowska - 5pkt.

          Wołoszczuk Mikołaj- 5 pkt.

          Danielewski Oliwier - 5pkt.

          Kajetan Rylski - 5pkt.

          Marek Kowalski - 5pkt.

          Igor Misztela - 5pkt.

          Iga SZydłowska - 4pkt.

          Alicja Wisińska - 4pkt.

          Joanna Mędyk - 4pkt.

          Gabriela Cieślak - 4pkt.

          Nikola Futkowska - 4pkt.

          Zółkowska Aleksandra -4 pkt.

          Julia Dobersztyn - 4pkt.

          Magdalena Olas - 4pkt.

          Łucja Kulaźińska - 4pkt.

          Agata Musiał - 4pkt.

          Nikola Wiśniewska - 4pkt.

          Nadia Ślusarska - 4pkt.

          Marcelina Kazimierczak - 4pkt.

          Szmulik Dominik- 4 pkt.

          Franciszek Smółka - 4pkt

          Kazimierczak Marcelina – 3pkt

          Piętka Maja – 3 pkt.

          Subocz Hanna – 3 pkt.

          Szuster Kamila -3 pkt.

          Maciej Stasiak - 3pkt.

          Amelia Grzelak – 2 pkt.

          Oniszczuk Patryk- 2 pkt.

          Śpiewak Jakub - 2pkt.

          Sak Marek- 2 pkt.

          Maluga Ernest- 2 pkt.

          Stachowiak Daniel- 2 pkt.

          Zielski Samuel- 2 pkt.

           

           

           

           

           

           

           

           

    • Kontakty

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa nr 6 w Stargardzie
      • poczta@sp6stargard.net
      • gosiak.76@wp.pl
      • 91 576-07-68 (ul. A. Krajowej 1) e-mail: poczta@sp6stargard.net 91 819-00-61 (ul. Twardowskiego 2) e-mail: filia@sp6stargard.net
      • Ul. Armii Krajowej 1 73-110 Stargard Poland
      • Grzegorz Grenda Kontakt e-mail: iodgrzegorzgrenda@gmail.com
  • Nasze media społecznościowe