• Dni Patrona Szkoły

• W ostatnim tygodniu roku szkolnego przedszkolaki i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego poznawali postać i twórczość naszego patrona szkoły - Jana Brzechwy.

Dzieci wysłuchały wierszy takich  jak ,, Na straganie", ,,Na wyspach Bergamutach", "Tańcowała igła z nitką", ,, Leń", ,,Kaczka dziwaczka",  ,,Ryby, żaby i raki" i wykonywały do nich prace plastyczne. Dzieci z grup przedszkolnych, jak i uczniowie mieli za zadanie nauczyć się śpiewać pieśń naszej szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Organizatorzy: Jagoda Marszalenko, Magdalena Walczak, Ewa Bajurak

W filmie występują przedszkolaki i uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Stargardzie biorący udział w dniach patrona szkoły.

Pieśń szkoły wykonana przez dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 i uczniów klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej nr 6

• Dni Patrona Szkoły- konkurs plastyczny

• W ostatnim dniu obchodów Dnia Patrona odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na ulubiona postać z wiersza Jana Brzechwy.

Zostaly wyłonione 3 zwycięskie prace z przedszkola i 3 prace ze szkoły, a  także po 3 wyróżnione prace  Każdy uczestnik konkursu otrzymal dyplom za udział i nagrodę pocieszenia.

Przedstawiamy wyniki konkursu plastycznego na ulubiona postać z wiersza Jana Brzechwy dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3.

Organizatorzy: Jagoda Marszalenko, Magdalena Walczak, Ewa Bajurak

Na zdjęciach znajdują się przedszkolaki i uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Stargardzie biorący udział w konkursie plastycznym na ulubiona postać z wiersza Jana Brzechwy.