• Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
      • Albert Einstein
      • Odważnym człowiekiem jest nie ten, kto się niczego nie lęka. Lecz ten, którego szlachetna dusza swój lęk przezwycięża.
      • William Szekspir
      • Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.
          • AKCJA SZKOŁA DO HYMNU

Na zaproszenie Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej i Ministerstwa Edukacji Narodowej nasza szkoła włączy się w akcję „Szkoła do hymnu” i wspólnego zaśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” w piątek, 8 listopada o symbolicznej godzinie 11:11.

Warszawa, 28 października 2019 r.

• SZKOŁA PAMIĘTA

Informujemy, że nasza szkoła włączyła się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”.Jej celem jest, aby w roku ważnych wydarzeń – 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej i 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego – uwrażliwić młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności.

• UWAGA!

Spotkanie przedstawicieli Rady Rodziców zostaje przeniesione na 1.10.2019 na godzinę 17.00. Przepraszamy rodziców za zmianę, która jest niezależna od nas.

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego odbędzie się 02.09.2019r.:

✔️dla klas 0-III o godz. 8.00 - budynek na ul. Twardowskiego

✔️dla klas IV-VIII o godz. 9.00 - budynek ul. Armii Krajowej

❗️❗️W tych godzinach nasi szkolni wolontariusze będą zbierać fundusze na leczenie Rubika! Z góry dziękujemy za pomoc❗️❗️

• WYPRAWKA

Szanowni Państwo❗️❗️❗️

Wielkimi krokami zbliża się do nas nowy rok szkolny, w związku z tym już dziś przypominamy Państwu o wyprawce!

Zaczniemy od zerówki :)

Wyprawka do „zerówki” w roku szkolnym 2019/2020:

1. Obuwie zmienne z białą podeszwa w woreczku (podpisane)

2. Segregator A4 z koszulkami (podpisany)

• UWAGA!

W związku z zawieszeniem strajku informujemy, że zajęcia w Przedszkolu Miejskim nr 7 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Stargardzie w dniach 29.04.2019, 30.04.2019 i 02.05.2019 i od 06.05.2019 odbywać się będą wg ustalonego planu na rok szkolny.

W Szkole Podstawowej nr 6 w Stargardzie zgodni

• EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

Harmonogram egzaminu ósmoklasisty w terminie głównym:

1. język polski – 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) – godz. 9:00

2. matematyka – 16 kwietnia 2019 r. (wtorek) – godz. 9:00

3. język obcy nowożytny – 17 kwietnia 2019 r. (środa) – godz. 9:00

Harmonogram egzaminu ósmoklasisty 2019 wygląda następująco:

• UWAGA RODZICE!!!

W związku z trwającym strajkiem Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Stargardzie informuje, że:

1. Dla dzieci, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki, jest czynna od 6.30-16.00 świetlica w budynku
            przy ul Twardowskiego 2.
            2. Prosimy o codzienne zgłaszanie obecności dziecka w przedszkolu celem zapewnienia mu posiłków.
            3. Rodzice, którzy wykupują dzieciom obiady w Centralnej Kuchni zobowiązani są do samodzielnego odwoływania posiłków.

• INFORMACJA ODNOŚNIE STRAJKU

Szanowni Rodzice!

W dniach 26-27 marca 2019 r. pracownicy naszej szkoły wzięli udział w referendum dotyczącym udziału w ogólnopolskim strajku oświaty. Zdecydowana większość pracowników szkoły opowiedziała się za udziałem w akcji strajkowej.

Wynik referendum zobowiązuje nas do przekazania informacji, że jeżeli nie dojdzie do porozumienia związków zawodowych ze stroną rządową, 8 kwietnia 2019 r. rozpocznie się w naszej szkole strajk.

• PASOWANIE NA CZYTELNIKA

22 stycznia br. uczniowie klas pierwszych naszej szkoły odbyli pierwszą wizytę w bibliotece szkolnej. Już na samym początku dzieci natknęły się na „kłótnię wróżek”, które to miały problem, jakie bajki opowiedzieć przybyłym gościom. Z tego kłopotu wybawiły je sympatyczne krasnale i „Książka”…Pojawiły się: Jaś i Małgosia i Czerwony Kapturek, Królowa Sniegu z Kajem i Gerdą a także Spiąca Królewna z Królewiczem. Dzieci świetnie sobie poradziły z odgadnięciem tytułów bajek, baśni, z których te postaci pochodzą.

• Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni. Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole, Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść...Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia...To noc wyjątkowa... Jedyna... Niepowtarzalna...Noc Bożego Narodzenia…

Niedziela 19.05.2024

• ​​​​​​​​​​​​​​