• Uwaga rodzice dzieci przedszkolnych!

• Uwaga Rodzice!

Szanowni Państwo

Dnia 1 września rozpoczynamy rok szkolny 2020/2021. Przedszkole będzie funkcjonowało zgodnie z wytycznymi MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek.

W związku ze stanem epidemii w przedszkolu obowiązuje „Procedura bezpieczeństwa dotycząca zapobiegania i przeciwdziałania COVID – 19 i zasady funkcjonowania Przedszkola Miejskiego nr 7 w Stargardzie w czasie trwania stanu epidemii”. Od 1 września w przedszkolu będzie funkcjonowało 5 grup przedszkolnych i 3 oddziały zerowe.

Przydział grup i nauczycieli:

• 3- latki- grupa I (niebieska)-  Jagoda Marszalenko, A. Chrobocińska,
            • 4- latki- grupa II (zielona)- Ewa Preyzner, Róża Witczak,
            • 5- latki- grupa III (żółta)- Marta Bąk, Joanna Kalinowska,
            • 5- latki- grupa IV (pomarańczowa)- Ewa Wierzbowicz, Justyna Żółtaszek,
            • 5- latki- grupa V (fioletowa)- Małgorzata Szwed, Magdalena Walczak,
            • 6- latki- 0 a- Beata Maldzis- sala 27,
            • 6- latki- 0 b- Mariola Wojcińska- sala 27,
            • 6- latki- 0 c- Joanna Pepłowska- sala 30

Proszę Rodziców o zapoznanie się z „Procedurą bezpieczeństwa …..”, w której zawarte zostały niezbędne informacje związane z organizacją pracy w czasie epidemii w przedszkolu.

Troska o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa dziecka jest naszym priorytetem.

procedura-covid-PM7.doc

Drodzy Rodzice proszę  o bezwzględne przestrzeganie „Procedury bezpieczeństwa…” oraz innych ukazujących się na bieżąco, procedur, zaleceń i wskazówek.

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 91/819-00-62.

Rodzice nie wchodzą na teren placówki, tylko mogą przebywać w holu, w wyznaczonej strefie. Na teren placówki wchodzimy wyłącznie w maseczkach.

Przyprowadzając dziecko do przedszkola od 1 września br. proszę również  Rodziców o dostarczenie wypełnionego i podpisanego przez oboje Rodziców dokumentu: „Oświadczenie rodziców/ prawnych opiekunów” / dokument do pobrania poniżej/.

OswiadczeniePM7.docx

Proponuję Rodzicom, aby przyprowadzali swoje dziecko kilka minut wcześniej, gdyż do przedszkola będzie się wchodzić pojedynczo i w odstępach czasowych.

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzę zdrowego i bezpiecznego nowego roku szkolnego 2020/2021.

Do zobaczenia 1 września.

Anna Gołofit

• ŚWIETLICA - KARTA ZAPISU kl.0-3 (3a i 3c) oraz 4-8 i 3b

• W dokumentach szkolnych w zakładce świetlica szkolna, znajduje się regulamin świetlicy i karta zapisu dziecka dla budynku ul. Armii Karjowej 1 klas 4-8 i 3b, oraz dokumenty do zapisu dzieci do świetlicy ul. Twardowskiego 2 kl. 0-3 (3a, 3c)

• BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY - ZASADY

• Bardzo proszę, abyście Państwo zapoznali się z zasadami i uwrażliwili na nie dzieci. Tylko w ten sposób możemy zadbać o nasze zdrowie i wspólne bezpieczeństwo. Zasady bezpieczeństwa dotyczące zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19 wśród dzieci, uczniów, rodziców i pracowników szkoły obowiązują w placówce w okresie pandemii COVID-19”. Bardzo proszę, aby rodzice, a w szczególności uczniowie stosowali się do ustalonych zasad przekazywanych przez wychowawców, nauczycieli i pracowników szkoły. Przestrzeganie wytycznych pozwoli na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19. Liczę na Państwa współpracę oraz zrozumienie i zaakceptowanie działań prowadzonych przez placówkę.

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Anna Gołofit